Stáž: Proč by ne? ve FNUSA - ICRC

10. 12. 2019

PročByNe? je projekt motivačních stáží fungující od roku 2015, který zaštiťuje poslankyně Evropského parlamentu Martina Dlabajová.

Nově je připravena exkluzivní dvoutýdenní stáž pro studenty Lékařské fakulty v Mezinárodním centru klinického výzkumu ICRC ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Vybranému studentovi se bude osobně věnovat dr. Gorazd Stokin, ředitel Mezinárodního centra klinického výzkumu.

Přihlásit na stáž se mohou studenti ve věku 18-25 let, kteří projeví intenzivní zájem o spolupráci v oblasti výzkumu. Přihlášky, CV a motivační dopis posílejte do 15. ledna 2020 na email: procbyne@dlabajova.eu. Nezbytností je výborná znalost angličtiny.

KONTAKT :

Jana Tkadlecová