5. ročník PRAktického SEmináře první pomoci

20. 10. 2018

Ahoj! Je tady 5. ročník PRAktického SEmináře první pomoci. Uskuteční se v sobotu 1. 12. 2018 přibližně od 8.00 do 17.00.

PraSe je určeno studenkám a studentům prvního ročníku VL LF MU. Účastníci budou mít možnost si na workshopech nejprve prakticky vyzkoušet zručnosti jako obvazové techniky, KPR a používání AED. Po natrénování základních technik přistoupíme k jednoduchým simulacím s figuranty, při kterých budou účastníci tyto techniky využívat. V závěru se dostaneme k složitějším scénářům s více zraněnými.
Všechno "zachraňování" bude průběžně vyhodnocováno zkušenými lektory. Máš se na co těšit!

Událost můžeš najít na našich facebookových stránkách.

S pozdravem a přáním úspěšného prvního semestru, Tvůj ORGtým.