Pilotáž Propedeutiky II.

Zašít ránu, natočit EKG, zavést periferní žilní katetr, či chápat chod operačního sálu. I tyto dovednosti a jejich výuku zakusili studenti a budoucí lektoři na druhé pilotáži nové Propedeutiky v SIMU.

8. 2. 2021

V uplynulém víkendu proběhla v Simulačním centru Masarykovy univerzity druhá pilotáž nové Propedeutiky a musíme říct, že nadmíru úspěšně. Výuka za využití moderní metodiky a pokročilých simulátorů nejen, že dobře fungovala, ale také se ukázala být velmi efektivní a zábavnou formou výuky. Již teď se těšíme na první březnová školení lektorů Propedeutiky v SIMU a především na zahájení ostré výuky v jarním semestru 2022.