Začala výstavba památníku dárcům těl, v létě bude hotový
Iniciativa na výstavbu památníku dárcům těl jde do finále. Na Ústředním hřbitově Brno začaly stavební a restaurátorské práce. Skončit by měly v srpnu.
Kandidatury do Studentské komory Akademického senátu LF MU pro volební obvod VI. probíhají až do 14. dubna a bezprostředně na nominace naváže možnost hlasování, tedy od 15. do 23. dubna 2025.
Lékařská fakulta Masarykovy univerzity vyhlašuje volby do studentské komory Akademického senátu LF MU, které proběhnou v termínu od 15. do 23. dubna 2025 (včetně).
Volby se týkají volebního obvodu VI (studenti všeobecného lékařství a doktorských studijních programů), ve kterém budou obsazeny 2 mandáty.
Vzhledem k elektronické formě hlasování nebudou zřizovány obvodní volební komise.
Za Volební a mandátovou komisi,
Karolína Holíková, předsedkyně
Iniciativa na výstavbu památníku dárcům těl jde do finále. Na Ústředním hřbitově Brno začaly stavební a restaurátorské práce. Skončit by měly v srpnu.
S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás v pátek 11. dubna 2025 opustila emeritní přednostka I. interní kardioangiologické kliniky FN u sv. Anny a Lékařské fakulty Masarykovy univerzity prof. MUDr. Lenka Špinarová, PhD, FESC.