Dotazníkové šetření na LF MU pro HR Award pokračuje

Práce na získání HR Award pokračuje. V první vlně byly rozeslány dotazníky na teoretická pracoviště LF MU, kam byly ve druhé vlně rozeslány znovu a nově byly rozeslány na klinická pracoviště.

29. 4. 2020

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity zahájila v roce 2019 v návaznosti na dlouhodobý záměr rozvoje přípravné práce na získání prestižního evropského certifikátu HR Excelence in Research Award.

Nyní zjišťujeme relevantní data potřebná pro další analýzy formou rozeslaných dotazníků. Zaměstnancům teoretických pracovišť byly dotazníky rozeslány v polovině dubna. Ve druhé vlně byly nyní rozšířeny i na klinická pracoviště.

Tento certifikát uděluje Evropská komise výzkumným institucím, které zaměstnancům zaručují profesionální, otevřené a etické pracovní prostředí tím, že implementují strategii HRS4R (The Human Resources Strategy for Researchers) pro naplnění HR Award, kterými jsou: vytvoření mezinárodního, prestižního a transparentního pracovního prostředí otevřeného pro domácí i zahraniční výzkumné pracovníky a zvýšení kvality personálních procesů podporujících cílený profesní růst výzkumných pracovníků, otevřený nábor a pracovní podmínky umožňující atraktivní vědeckou kariéru. Pro získání ocenění je důležitá součinnost mezi všemi prvky na LF MU.

Děkujeme za pomoc s vyplněním dotazníků.