BRNO PH.D. TALENT 2020

I pro letošní rok město Brno podpořilo projekt Brno PhD Talent, a tak i letos budeme znovu vybírat 25 nejlepších doktorandů z partnerských brněnských vysokých škol.

14. 8. 2020

Soutěž začne online registrací od 17. srpna 2020 a skončí týden před Vánoci, 14. prosince 2020, oznámením jmen nových stipendistů. Další důležité termíny najdete v záložce "Harmonogram".

Rádi zodpovíme všechny Vaše případné dotazy, které směřujte na: jana.musilova@jcmm.cz. Nejprve si ale prosím prostudujte Brno Ph.D. Talent in a Nutshell. Ptát se budete moci i osobně na semináři, který pro Vás připravujeme na začátek září.

Termín včas oznámíme.

Důležité upozornění: celá soutěž probíhá v angličtině.

Nutnou podmínkou pro účast v soutěži je denní studium 1. nebo 2. semestru přírodovědného nebo technického oboru na jedné ze 4 partnerských univerzit a maximální věk 32 let .