X. ročník studentské vědecké konference Zdravotně sociální fakulty JCU

Přijměte pozvánku na každoroční již X. Studentskou vědeckou konferenci, kterou pořádá Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Konference se bude konat ve středu 20. 11. 2024. Příspěvky můžete přihlašovat do 30. 9. 2024.

Podělte se o výsledky svých vědeckých prací

Konference se zaměřuje na zdravotně sociální problematiku a je otevřena pro prezentaci prací studentů bakalářského, magisterského i doktorského studia. Účast na této konferenci představuje pro studenty skvělou příležitost k prezentaci svých výzkumných ročníkových i semestrálních prací, získání cenných zpětných vazeb a navázání kontaktů s kolegy a odborníky z oboru v ČR.

Více informací a přihlášku naleznete na webu konference. Přihlášku včetně abstraktu je nutné dodat do 30. 9. 2024.

Mgr. Klaudie Němečková
koordinátorka konference
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Zdravotně sociální fakulta