Promoce absolventů Lékařské fakulty 2024

Ve dnech 24. - 27. 6. 2024 se koná slavnostní promoce letošních absolventů Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Z důvodu konání promocí jsou v daném týdnu zrušeny uřední hodiny Studijního oddělení.

19. 6. 2024

Promoce našich absolventů se uskuteční tradičně ve Velké aule Karla Engliše na Právnické fakultě MU. Bližší informace k organizaci promocí LF MU naleznete na samostatné webové stránce. Konkrétně je zde uveden podrobný časový rozpis a pořad promocí, jména hodnostářů nebo informace k objednávce profesionálních fotografií. Účast na promoci si studenti objednávají přes Obchodní centrum MU. Všem absolventům srdečně gratulujeme a přejeme úspěšný start kariéry.

KOMPLETNÍ INFORMACE K PROMOCÍM LF MU