Pozvánka na workshop SPOLU

Přijměte pozvánku na workshop tanečně pohybového týmu SPOLU. Dobrovolníci v projektu pomáhají hospitalizovaným nebo ambulantně léčeným lidem s duševním onemocněním smysluplně a aktivně trávit volný čas. Názorně tak uvidíte, v čem spočívají aktivity tohoto projektu a lépe zvážíte možnosti svého zapojení. Kdy? 21. 5. 2024 v 17:00 hodin ve Spolkovně na Komenského náměstí 2.

Projekt SPOLU, umožňující studentům psychologie a medicíny vést volnočasové aktivity s pacienty na psychiatrických odděleních, vás zve na ukázku toho, jak taková aktivita může vypadat.

Budete mít možnost se podívat, jak probíhá aktivita TPA (tanečně-pohybového) týmu a kdyby vás tým svými aktivitami nadchnul, můžete se do něho (a do Projektu SPOLU) příští semestr zapojit.

Na workshop bude navazovat nezávazné školení. Pokud vás nabídka zaujala nebo se jen chcete trochu odreagovat mezi zkouškami, přijďte 21.5. 2024 od 17:00 hodin do Spolkovny na Komenského náměstí 2.

Za brněnské koordinátorky Projektu SPOLU,
Diana Turčeková