Poznejte MOÚ a přidejte se do týmu

3. 10. 2022

Masarykův onkologický Ústav v Brně je unikátním a největším onkologickým centrem v České republice, kde na jednom místě jsou soustředěny vysoce specializované zdravotnické služby, excelentní výzkum a vzdělávání v oblasti prevence, diagnostiky a léčby solidních nádorů.

Ústav je přímo řízenou organizací Ministerstva zdravotnictví ČR, plní roli hlavního koordinátora onkologické péče pro dospělé se solidními nádory pro Jihomoravský kraj a ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Brno a Fakultní nemocnicí u sv. Anny vytváří společné Komplexní onkologické centrum, které má v síti českých komplexních onkologických center statut Národního onkologického centra.

Přečtěte si podzimní newsletter MOÚ. Najdete zde novinky týkající se nabídky stipendií pro nelékaře, možnosti zapojení se do dobrovolnické činnosti a další informace o připravovaných nebo již proběhlých akcích.

přejít na web moú