Letní škola praktické oftalmologie

Rádi bychom vám nabídli možnost účasti na letošní Letní škole praktické oftalmologie v Praze. Událost se bude konat 12. - 14. července 2024 na půdě 3. lékařské fakulty UK. Účast je zcela zdarma, je však potřeba vyplnit přihlašovací formulář prostřednictvím odkazu níže a to do 9. června 2024.

• Program nabízí uchazečům možnost zdokonalit teoretické znalosti a přiučit se praktickým dovednostem užitečným v klinické praxi.
  • Dále je uchazečům k dispozici program přednášek, včetně příspěvků vědců světové úrovně.
  • Událost je mezinárodní a bude probíhat v anglickém jazyce.
  • Letní škola je zcela ZDARMA, pouze s nutností vyplnit registrační formulář do 9. 6. 2024

Martin Horák
spoluorganizátor, student LF UK