Letní prázdninový provoz Studijního oddělení LF

Studijní oddělení je tady pro vás i během letních prázdnin. V období od 1. 7. do 8. 9. 2024 nás můžete navštívit vždy ve středu, v úředních hodinách 9:30 - 11:00 a 13:00 - 14:30 hodin. Nastupující 1. ročníky programů Všeobecné lékařství a Zubní lékařství mohou mimořádně osobně kontaktovat svoji studijní referentku také v pondělí v čase 13:00 - 14:30.

1. 7. 2024

Nastupujete do 1. ročníku a nevíte kudy kam? Všechny důležité informace k nástupu do studia se dozvíte na pozápisové schůzce. Obrátit s dotazy se můžete také na svoji referentku dle příslušného studijního programu.

• Studenti Všeobecného a Zubního lékařství
    - referentka Mgr. Eliška Chlupová (mimořádné úřední hodiny také v pondělí 13:00 - 14:30).
  • Studenti bakalářských, navazujících magisterských programů a magisterského programu Bioanalytická laboratorní diagnostika ve zdravotnictví - Embryolog - referentky Magda TeryngelováIng. Blanka Hromadová.

Studijní oddělení LF MU se nachází v 2. nadzemním podlaží, pavilonu B17 Univerzitního kampusu Brno (směrem od OC Campus Square). Přejeme pohodové léto plné příjemných zážitků a těšíme se na vás v novém akademickém roce!