Hokejový souboj MUNI vs. VUT

6. 10. 2021

Největší studentská událost roku je tu! Hokejový souboj mezi dvěma největšími brněnskými univerzitami je po 6 letech zpět! Zápas mezi MUNI a VUT se odehraje už 30. 11. 2021 v 19:00 v brněnském Rondu.

POŘADATELÉ:

Událost pořádá VUT Cavaliers Brno, HC MUNI a Hokejový Souboj Univerzit

KDY:

úterý 30. 11. 2021, v 19:00 hodin

KDE:

Winning Group Arena, zimní stadion Rondo

CO VÁS ČEKÁ?

Čeká vás bohatý doprovodný program. Ten začne tradičními studentskými pochody obou univerzit, bude pokračovat skvělým hokejem s obrovskou show a skončí legendární afterparty v klubu Fléda, kde jedna strana bude oslavovat výhru a druhá zapíjet prohru. Co je ale nejpodstatnější, všichni se společně budeme celou dobu nesmírně bavit! Tak přijď zafandit, dát si pivo a pořádně rozjásej tribuny! Která univerzita letos zvítězí na ledě a v publiku? To záleží na tobě!