Hlasujte pro nejlepšího pedagoga

Cílem Ceny rektora Masarykovy univerzity pro vynikající pedagogy je ocenit excelentní pedagogickou činnost pracovníků MU. Setkali jste se ve výuce s výjimečným přístupem pedagoga k jeho práci? Má pro vás některý z vyučujících vysoké kvality nejen po odborné, ale také osobnostní stránce? Byl pro vás někdo inspirující, motivující, ochotný poradit? Hlasujte pro něj v rámci Ceny rektora pro vynikající pedagogy. Hlasování v IS MU je spuštěno už jen do 31. ledna 2024!

26. 1. 2024

V kategorii Ceny rektora Masarykovy univerzity pro vynikající pedagogy je cílem ocenit kvalitní ryze pedagogickou činnost zaměstnanců Masarykovy univerzity. Nominován může být každý pedagogický pracovník MU (vyučující, vedoucí práce, školitel) s pracovním úvazkem na MU (nikoliv DPP, DPČ).

Dle zaměření pedagogické činnosti budou oceněni pedagogové ve třech kategoriích.

• oblast přírodních věd a lékařství
  • oblast společenských a humanitních věd
  • oblast ekonomie a informatiky odměnu.

Nominace studentů se podávají prostřednictvím aplikace v IS MU.

• každý student může za každé své studium nominovat 1 až 3 pedagogy
  • student může každého pedagoga nominovat právě jednou
  • informace o tom, který student koho volil, nejsou anonymní, ale nebudou za žádných okolností přístupné samotným pedagogům
  • každý student, který se zapojí do nominací v této kategorii Cen rektora MU, může být zařazen do soutěže o atraktivní ceny. Vybráni budou 3 studenti na každé fakultě, kteří budou o výhře informováni e-mailem.

Sběr studentských nominací probíhá od 2. 1. 2024 do 31. 1. 2024

hlasovat