Podcast na mrtvici

Ještě u nás ani nestuduje a už je nadšen pro konkrétní téma výzkumu. V 32. díle podcastu STETOSKOP představíme Martina Kaletu, studenta střední školy.

9. 7. 2021

Největší zabiják, a přesto ho, teda ji, má někdo rád, dokonce je z ní nadšený. V dnešním dílu Stetoskopu si budeme vyprávět se studentem Martinem Kaletou o hemoragické mrtvici, jeho velmi oblíbeném tématu. Martin je studentem, ale teprve středoškolským, přesto nějakou dobu pobýval na Anatomickém ústavu LF MU. Jak se na půdu naší fakulty dostal, jak uspěl v celonárodním kole SOČ a proč holil potkany, nám prozradí se svým školitelem doc. Markem Joukalem, přednostou AÚ LF MU. Snad si v budoucnosti třeba ve Stockholmu na udílení Nobelových cen vzpomene na své začátky i díky tomuto záznamu.

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích