LF MU je novým členem programu MedBiquitous

MedBiquitous je hlavním tvůrcem standardů informačních technologií pro vzdělávání a certifikaci zdravotnických profesí.

16. 6. 2022

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity se připojuje k programu MedBiquitous. MedBiquitous je hlavním tvůrcem standardů informačních technologií pro vzdělávání a certifikaci zdravotnických profesí ("MedBiquitous Standards"). Program vytváří infrastrukturu pro podporu technologií v rámci digitální transformace zdravotnických profesí. Tato infrastruktura podporuje studující způsobem, který zlepší péči o pacienty a zjednoduší administrativní práci spojenou se vzděláváním a zvyšováním kvality.