Hezké gesto studentům LF MU v první linii

Děkan LF MU Martin Repko společně se zástupci studentů přišli dnes poděkovat studentům naší fakulty na některá jejich pracoviště během koronavirové epidemie.

31. 3. 2020

V úterý 31. března 2020 během poledne děkan LF MU Martin Repko přišel pozdravit studenty lékařské fakulty a společně s Natálií Antalovou a a Martinem Janků ze Studentské komory AS LF MU předali sladkou vzpruhu studentům za jejich práci na kontrolních a odběrových místech, a to v Dětské nemocnici a ve Fakultní nemocnici Brno.

Krátké zastavení děkana a zástupců studentů tak vyjadřuje morální podporu, obrovské díky a malou energii do kapsy třeba cestou ze služby či k pozdějšímu studiu. Poděkování patří všem našim studentům za jejich aktivity na všech stanovištích a pracovištích nemocnic i do všech oblastí jejich dobrovolnické činnosti.

Řadu z nich čekají nyní státnice, je proto na místě přát nejen hodně štěstí, vědomostí získaných třeba i z právě čerpaných zkušeností, ale především zdraví!