Suplementy nejen v silových sportech

• 2. května 2023
  • Lékařská fakulta Masarykovy univerzity, Kamenice 5, Brno Bohunice 625 00
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Suplementy nejen v silových sportech

Kurz se zaměří na fungující suplementy a jejich účinky na lidské tělo. Dozvíte se, jak správně vybrat a užívat suplementy pro dosažení maximálních výsledků. Diskutovat budeme také o nejnovějších trendech v oblasti doplňků stravy, o jejich regulaci a bezpečnosti. Ať už jste fitness nadšenci, nebo jen hledáte způsoby, jak zlepšit své zdraví, tato příležitost je pro Vás! Přidejte se k nám na semináři a objevte, jak mohou suplementy pomoci zlepšit Vaše zdraví a životní styl.

prezenční

1,5 hodiny

zdarma po registraci

Bc. Michaela Štejdířová

Studentka oboru Nutriční terapie, členka klubu SANT

Bc. Jan Oškrdal

Student oboru Nutriční terapie, člen klubu SANT

Jak to u nás chodí?

S blížícím se termínem konání kurzu obdržíte email s pokyny a závazným potvrzením vaší účasti.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Máte jakékoliv doplňující dotazy? Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám poradíme :).

Registrace do kurzu se uzavře 26. 4. 2023 v 12 hodin.

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.