Jako Sherlock Holmes - místo činu Biofyzikální ústav

• 13. prosince 2022
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Podaří se ti za pomocí biofyzikálních metod odhalit pachatele hrdelního zločinu? Během hledání zločince pronikneš do tajů lékařských zobrazovacích metod a poznáš něco nového na poli fyziky i medicíny.

Poznejte lektory kurzu:

doc. Mgr. Vladan Bernard, Ph.D.

docent – Biofyzikální ústav

Doc. Mgr. Vladan Bernard, Ph.D. působí na Biofyzikální ústavu Lékařské fakulty MU. Věnuje se zde výuce studentů LF MU a v oblasti výzkumu pracuje na využití termokamer v klinické medicíně, působení ultrazvuku a nanočástic in vitro.

prezenční

2 hodiny

zdarma

Jak to u nás chodí?

S blížícím se termínem konání kurzu obdržíte email s pokyny a přesnou polohou učebny, kde bude kurz probíhat.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Máte jakékoliv doplňující dotazy? Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám poradíme :).

Minimální počet registrací pro konání kurzu je 5.

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.