Spolek mediků LF MU po roce uspořádal benefiční koncert

První květnovou středu se konal benefiční koncert Spolku mediků LF MU a Lékařské fakulty MU ke 105. výročí. Koncert pořádali studenti ze Spolku mediků ve spolupráci s brněnským souborem Collegium brunense.

8. 5. 2024

Bez popisku

Collegium brunense vystoupilo pod taktovkou dirigentů Filipa Urbana a Marka Madeja, zároveň vystoupili sólisté – houslista Jan Vindiš a Josef Klič, který pro změnu zahrál na violoncello. Zazněly skladby od známých skladatelů, například Hanse Zimmera, Ramina Djawadi nebo Dmitriho Šostakoviče.

Součástí koncertu byla také sbírka. Získané finanční prostředky poputují na sbírku na vybudování památníku dárcům těl. Pokud i Vy chcete přispět na vybudování památníků, můžete prostřednictvím kampaně na Donio.cz.

Děkujeme všem, kteří si s námi přišli koncert užít!

Spolek mediků LF MU

Přehled všech článků